Haber

Erbakan: Meclise girme hakkını alın teriyle kazandık

Refah Partisi Yeniden Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Seçimin açık ara kazananlarından biri de Yeniden Refah Partimizdir. Partimiz, kuruluşundan itibaren 4 yıl gibi kısa bir süre içinde kendi alnının teriyle, kendi oyuyla Meclis’e girmeye hak kazanmıştır.” söz konusu.

Fatih Erbakan, görevi aldıktan sonra TBMM’ye milletvekili olarak kaydoldu. Onur Listesi’ne milletvekili olarak kaydolan Erbakan’a Refah Partisi’nin diğer üyeleri Suat Pamukçu, Doğan Bekin ve Ali Yüksel eşlik etti.

Partisinin Meclis’e girmesiyle Türk siyasetinde yeni bir dönemin başlayacağını savunan Erbakan, “Milli Görüş, tarih boyunca milletimizin dertlerine derman olmuş, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulmasını sağlayan bir siyasi harekettir.” şerlere vesile ve fren olmak için Meclis’teki çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah hepimize yeni bir dünya yolunda, ülkemizin ve milletimizin refahına katkıda bulunmayı nasip etsin” dedi.

Seçim sonuçlarını değerlendiren Erbakan, “Seçimin açık ara kazananlarından biri de Yeniden Refah Partimiz. Partimiz 2012 yılında kendi oyuyla, alın teriyle Meclis’e girmeye hak kazandı. Kuruluşundan 4 yıl sonra “Bu büyük başarıların habercisi olacak bir adım. Hem önümüzdeki yerel seçimlerde hem de 2028 seçimlerinde milletimizin desteği ve teveccühü ile daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu