Haber

GSB yurt başvuru sonuçları açıklandı mı? GSB yurt başvuru sonuçlarını nerede ve hangi siteden görebilirim?

GSB yurt başvuru sonuçları açıklandı mı? Bir süredir gündemde olan soru, başvuru işlemlerini tamamlayan öğrenciler tarafından internet üzerinden de sorgulanıyordu. GSB yurt yerleştirme sonuçlarına ilişkin basın toplantısıyla birlikte Kyk yurt sonuçlarının açıklandığı bilgisi, Gençler ve Spor Bakan canlı yayında açıkladı. Peki GSB yurt başvuru sonuçları açıklandı mı? GSB – KYK yurt başvuru sonuçlarını nerede ve hangi siteden görüntüleyebilirsiniz?

GSB YURT BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Gençlik ve Spor Bakanı’nın GSB yurt yerleştirme sonuçlarına ilişkin basın toplantısında yaptığı açıklama ile KYK yurt sonuçları adayların bilgisine sunuldu. Buna göre adaylar, KYK yurt sonuç sorgulama ekranına e-devlet üzerinden ulaşabilecek. KYK yurt sonuç sorgulama ekranına yine haberimizdeki bölümden ulaşabilirsiniz.

GSB YURT SONUÇ SORGULAMA EKRANI

GSB YURT SONUÇLARI NASIL KONTROL EDİLİR?

Devlet yurtlarına başvuran üniversite öğrencilerinin merakla beklediği KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı. Öğrenciler artık öğrenci ise Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın açıkladığı KYK yurt başvuru sonuçlarına nereden bakabiliriz? Sorusunu araştırıyor. KYK yurt başvuru sonuçlarına E-devletten ve https://www.turkiye.gov.tr/gsb-yurt-basvuru-sonucu-sorgulama internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu