Haber

Manisa’da haşere kontrol toplantısı

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Zararlılarla Mücadele Şube Müdürlüğü 17 ilçede ekip ve bölge yetkilileri ile toplantı gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında düzenlenen toplantıya Sağlık İşleri Daire Başkanı Erhan İnce, Zararlılar ve Çaba Şube Müdürü Firuze Ak, ekip ve bölge yetkilileri katıldı.

Toplantıda katılımcılara bir konuşma yapan Sağlık İşleri Daire Başkanı Erhan İnce, “Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da uygulamalarımızı aynı özen ve hassasiyetle sürdüreceğiz. Bu bağlamda sahadaki gözlemleriniz bizler için yol haritası olacaktır. Vektör üreme kaynaklarının yerinde ve zamanında müdahale ile azaltılmasını, üreme kaynaklarının tespiti, uygulama dönemleri ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak vatandaşlarımızın rahat bir yaz sezonu geçirmesini sağlamayı hedefliyoruz. Konuşmaların ardından toplantıda il genelinde biyosidal çalışma uygulama hizmetlerinin etkinliğinin artırılması için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

gulyalihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu